Учительский склад школи

Анікин Іван Сергійович
Учитель фізичної культури та Захисту України
Аршинова Галина Анатоліївна
Учитель англійської та німецької мови
Базарова Анжеліка Олексіівна
Учитель географії
класний керівник 11 - А класу
Басараб Світлана Анатоліївна
Учитель початкових класів
класний керівник 4-В класу
Басиста Олена Іванівна
Керівник гуртка
Бельська Анастасія Олександрівна
Учитель англійської мови
Богдан Любов Сергіївна
Завідувач бібліотеки
учитель основ здоров'я
Боєва Ірина Олександрівна
Учитель математики
класний керівник 9-В класу
Бурим Лідія Михайлівна
Учитель фізичної культури
Гросу Ірина Володимирівна
Учитель української мови і літератури
класний керівник 7-Б класу
Дремлюга Христина Володимирівна
Вчитель початкових класів
класний керівник 4-Г класу
Екстрем Галина Едуардівна
Учитель фізики
астрономії
природознавства
основ здоров'я
класний керівник 7-В класу
Єршова Тетяна Павлівна
Учитель інформатики
Касьянов Дмитро Вікторович
Учитель математики
технічної праці
класний керівник 5-Б класу
Касьянова Олена Олександрівна
Педагог-організатор
учитель образотворчого та музичного мистецтва
Колінко Олена Альбертівна
Учитель математики
Копійка Ірина Леонідівна
Учитель англійської мови
класний керівник 7-В класу
Котович Світлана Григорівна
Учитель початкових класів
класний керівник 1-А класу
Крисюкова Оксана Сергіївна
Учитель англійскої мови
класний керівник 6-А класу
Крохмаль Валентина Миколаївна
Учитель української мови й літератури
класний керівник 11 класу
Куза Ірина Миколаївна
Учитель-логопед
Лазарева Антоніна Анатоліївна
Учитель історії
класний керівник 9-А класу
Ліхожон Анна Іванівна
Учитель зарубіжної літератури
російської мови
Мірошниченко Дмитро Олександрович
Учитель фізичної культури
Міщенко Алла Григорівна
Учитель початкових класів
класний керівник 2-Б класу
Недбай Світлана Василівна
Заступник директора з господарської роботи
учитель української мови й літератури та зарубіжної літератури
Незаписанко Лариса Віталіївна
Учитель історії та права
класний керівник 5-А класу
Нечай Тетяна Анатоліївна
Учитель англійської мови
класний керівник 8-Б класу
Нечитайло Вікторія Вікторівна
Учитель фізичної культури
Осадча Ірина Павлівна
Учитель початкових класів
класний керівник 3-Б класу
Пазенко Ольга Сергіївна
Учитель початкових класів
класний керівник 1 - В класу
Пасіченко Галина Валентинівна
Учитель початкових класів
класний керівник 2-А класу
Пасічнюк Олена Дмитрівна
Вчитель основ здоров'я
Пеліновська Марина Петрівна
Заступник директора з навчально-виховної роботи
учитель історії
Петух Юлія Михайлівна
Учитель біології
природознавства
основ здоров'я
класний керівник 5-Б класу
Пирожкова Світлана Анатоліївна
Учитель англійської мови
класний керівник 10-А класу
Сачук Галина Володимирівна
Учитель початкових класів
класний керівник 1-Г класу
Свистунова Марія Олексіївна
Учитель початкових класів
класний керівник 4 а класу
Святенко Тетяна Олексіївна
Учитель початкових класів
класний керівник 2-В класу
Сизова Тетяна Олександрівна
Учитель математики та інформатики
Стригіна Тетяна Вікторівна
Заступник директора з навчально-виховної роботи
учитель математики
Тельнова Світлана Анатоліївна
Директор школи
Учитель зарубіжної літератури
Торопенко Наталія Олександрівна
Учитель початкових класів
класний керівник 3-Г класу
Трондін Олександр Павлович
Учитель фізичної культури
Трондіна Ольга Іванівна
Заступник директора з навчально-виховної роботи
учитель фізики
Хворостянюк Інна Олегівна
Учитель української мови
літератури
зарубіжної літератури
класний керівник 8-А класу
Храмець Тамара Миколаївна
Учитель обслуговуючої праці
технологій та мистецтва
класний керівник 8-Б класу
Цаволик Анжела Володимирівна
Учитель математики та інформатики
класний керівник 6-В класу
Чорна Анна Миколаївна
Учитель української мови й літератури
зарубіжної літератури
класний керівник 9-Г класу
Яновська Олександра Володимирівна
Учитель початкових класів
класний керівник 3-А класу