Учительский склад школи

Аршинова Галина Анатоліївна
Учитель англійської та німецької мови
класний керівник 9-В класу
Басараб Світлана Анатоліївна
Учитель початкових класів
класний керівник 2-В класу
Богдан Любов Сергіївна
Завідувач бібліотеки
Боєва Ірина Олександрівна
Учитель математики та інформатики
класний керівник 7-В класу
Бондарева Наталія Володимирівна
Учитель біології
класний керівник 11 -А класу
Борисенко Артем Олегович
Учитель початкових класів та вчитель
інформатики в початковій школі
класний керівник 4-Г класу
Бурим Лідія Михайлівна
Учитель фізичної культури
Вайцехович Любов Олександрівна
Учитель математики
класний керівник 8-В класу
Геращенко Марія Анатоліївна
Учитель фізичної культури
Герега Світлана Валеріївна
Учитель початкових класів
класний керівник 2-Д класу
Гросу Ірина Володимирівна
Учитель української мови і літератури та зарубіжної літератури
класний керівник 5-Б класу
Дремлюга Христина Володимирівна
Учитель початкових класів
класний керівник 3-Г класу
Екстрем Галина Едуардівна
Учитель фізики
астрономії
природознавства
класний керівник 5-В класу
Єрентюк Ілона Валеріївна
Учитель хімії
біології
класний керівник 7-А класу
Касьянов Дмитро Вікторович
Учитель математики
технічної праці
класний керівник 9-Б класу
Касьянова Олена Олександрівна
Педагог-організатор
учитель образотворчого та музичного мистецтва
Колоскова Анастасія Олексіївна
Учитель початкових класів
класний керівник 2-Б класу
Копійка Ірина Леонідівна
Учитель англійської мови
класний керівник 6-В класу
Котович Світлана Григорівна
Учитель початкових класів
класний керівник 3-Б класу
Крисюкова Оксана Сергіївна
Учитель англійскої мови
класний керівник 5-А класу
Крохмаль Валентина Миколаївна
Учитель української мови й літератури
класний керівник 10-А класу
Куза Ірина Миколаївна
Учитель-логопед
Кучеренко Ольга Василівна
Учитель початкових класів
класний керівник 3-В класу
Лазарева Антоніна Анатоліївна
Учитель історії
класний керівник 6-А класу
Ліхожон Анна Іванівна
Учитель зарубіжної літератури
російської мови
класний керівник 7-Б класу
Лютич Віра Олександрівна
Учитель початкових класів
класний керівник 1-В класу
Мамедов Айдин Ульвійович
Учитель курсу Захист Вітчизни
Міщенко Алла Григорівна
Учитель початкових класів
класний керівник 4-Б класу
Недбай Світлана Василівна
Заступник директора з господарської роботи
учитель української мови й літератури та зарубіжної літератури
Нечай Тетяна Анатоліївна
Учитель англійської мови
класний керівник 6-Б класу
Нечитайло Вікторія Вікторівна
Учитель фізичної культури
Осадча Ірина Павлівна
Учитель початкових класів
класний керівник 1-Б класу
Пазенко Ольга Сергіївна
Учитель початкових класів
класний керівник 3-А класу
Пасіченко Галина Валентинівна
Учитель початкових класів
класний керівник 4-А класу
Пасічнюк Олена Дмитрівна
Учитель основ здоров'я
класний керівник 8-А класу
Пеліновська Марина Петрівна
Заступник директора з навчально-виховної роботи
учитель історії
Петренко Валентина Іванівна
Учитель музичного мистецтва
Петух Юлія Михайлівна
Учитель біології
природознавства
основи здоров'я
Пирожкова Світлана Анатоліївна
Учитель англійської мови
класний керівник 8-Б класу
Саламанюк Юлія Володимирівна
Учитель фізичної культури
Сачук Галина Володимирівна
Учитель початкових класів
класний керівник 3-Д класу
Свистунова Марія Олексіївна
Учитель початкових класів
класний керівник 2-А класу
Святенко Тетяна Олексіївна
Учитель початкових класів
класний керівник 4-В класу
Сизова Тетяна Олександрівна
Учитель математики та інформатики
Стригіна Тетяна Вікторівна
Заступник директора з навчально-виховної роботи
учитель математики
Тельнова Світлана Анатоліївна
Директор школи
Учитель зарубіжної літератури
Тимчук Оксана Миколаївна
Учитель історії та правознавства
Торопенко Наталія Олександрівна
Учитель початкових класів
класний керівник 4-Г класу
Трондін Олександр Павлович
Учитель фізичної культури
Трондіна Ольга Іванівна
Заступник директора з навчально-виховної роботи
учитель фізики
Хворостянюк Інна Олегівна
Учитель української мови та літератури
зарубіжної літератури
класний керівник 9-А класу
Храмець Тамара Миколаївна
Учитель обслуговуючої праці
технологій та мистецтва
Цаволик Анжела Володимирівна
Учитель математики та основ інформатики
Чорна Анна Миколаївна
Учитель української мови й літератури
зарубіжної літератури
класний керівник 8-Г класу
Шевченко Ганна Валеріївна
Учитель образотворчого мистецтва
керівник гуртка з ІТ
Яновська Олександра Володимирівна
Учитель початкових класів
класний керівник 1-А класу