Миколаївці, якими пишається увесь світ

   Миколаїв – місто з багатою, різнобарвною  історією. Але історію творять люди, які своїми вчинками, захопленнями  розповідають про рідне місто. Так, своїми досягненнями місто «корабелів» прославили відомий поет Марк Лісянський, який написав  багато віршів, присвячених рідному місту: «Корабелы», «Белий парус», «Адмиральская», «Я приезжаю в город Николаев», «В детстве», «Николаев», «Город над Ингулом и над Бугом», «Дума о матере »,« Отец »,«Акация»,« Пушкин в Николаеве »та інші.  З 1988 року був почесним громадянином нашого міста. Щоб вшанувати пам'ять поета, в рідному місті встановлено меморіальну дошку.

          Валентин Борисович Берестнєв - відомий український баскетболіст, заслужений тренер України,головний тренер баскетбольної збірної України.. Він  розпочав свою спортивну кар’єру в Миколаєві, коли грав за відому місцеву команду «Спартак», а в подальшому - за Миколаївський кораблебудівний інститут, в якому навчався. З 1995 року почав тренерську кар’єру.

      Відомим миколаївцем є український альпініст, лауреат найпрестижнішої міжнародної альпіністської нагороди «Золотий ледоруб» Михайло Олександрович Фомін. З  юності хлопець піднімався разом із батьком у Кримські гори , пізніше в складі експедицій місцевого альпіністського клубу до гір КавказуПаміра та Тянь-Шаня.

    Як ми бачимо, наш рідний  край має багато відомих і талановитих людей - наших земляків, із різноманітних галузей культури, спорту тощо, які роблять відомим наше місто.