Конкурс "Безпечна країна"

В Україні стартував конкурс учнівських фото та відеоробіт «Безпечна країна». Подати роботи можна до 18 жовтня 2020 року.

На конкурс можна надсилати роботи з тем:

▪ безпека дорожнього руху;

▪ протидія булінгу;

▪ інклюзія в освітніх закладах.

Долучитися можуть учні та вихованці закладів освіти – як індивідуально, так і колективно. Вікових обмежень щодо участі в конкурсі немає.

Докладніше ознайомитись з умовами конкурсу можна за посиланням: bit.ly/30h8IRs

Автори кращих фото- та відеоробіт будуть відзначені грамотами та цінними подарунками. З найкращих фоторобіт буде створена виставка, також фотороботи будуть використані для соціальної реклами на телебаченні та в мережі Інтернет. Найкращі відеоролики будуть продемонстровані як соціальна реклама на телебаченні та в мережі Інтернет. Інформація про підсумки Всеукраїнського конкурсу буде розміщена на сайтах та в соціальних мережах організаторів.


Організатори конкурсу: Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод» спільно з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки Державного підприємства «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України, Моторного транспортного страхового бюро України.