Привітання зі святом "Останнього дзвоника"


Шановні колеги, учні, батьки!Від щирого серця вітаю вас зі Святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань.


Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших наших учнів: взято першу сходинку на шляху пізнання.

Випускники ж сприймають останній шкільний дзвоник, як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники! Бажаю вам знайти свою життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України!


Дорогі випускники! По-особливому урочистий цей день і для ваших батьків, дідусів, бабусь. Разом із вами вони пройшли роки вашого шкільного життя. Вони  раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов та підтримку.

Шановні вчителі, дякую вам за вашу самовіддану працю, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм учням, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Бажаю вам життєвих сил  і натхнення. Щиро зичу, аби вогонь творчості та любові до учительської професії ніколи не полишав ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повнились світлом, красою і добром!


На завершення  хочу  побажати школярам гарного відпочинку та яскравих вражень, учителям – творчого завзяття, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети!

        

 Зичу усім  добра й благополуччя, доброго здоров’я і миру у вашому домі.


Директор школи

 Світлана ТельноваПривітання адміністрації МЗОШ № 46 із закінченням 2019-2020 н.р.


Привітання з закінченням навчального року від вчителів початкової школи


Привітання вчителів середньої школи з завершенням навчального року


Випускникам-2020 МЗОШ № 46 присвячується...