Які перспективи відкриває перед Вами вивчення німецької мови?

Які перспективи відкриває перед Вами вивчення німецької мови?


Німецька мова, хоч і має близько 100 млн. носіїв, стала третьою за популярністю мовою для вивчення іноземцями в світі.

Проте в Західній Європі та Японії вона знаходиться на другому після англійської місці.

Тож які перспективи відкриваються для Вас разом із вивченням німецької?

1. Робота в німецькомовних країнах. Ні для кого не секрет, що економіка Німеччини є однією з найрозвинутіших в світі і в Європі зокрема, при цьому Німеччина до нас значно ближче, ніж Великобританія та Америка і потрапити туди тепер значно простіше.
2. Вступ до університету в німецькомовній країні. Навчаючись в Австрії чи Німеччині, Ви можете бути впевнені, що отримаєте конкурентоспроможну освіту та диплом, який буде визнаватись. Для того, щоб поступити, залежно від умов обраного Вами університету, німецьку потрібно бути підтвердити на рівні B2 (вище середнього)

3. Вільно почуватися під час подорожі. Німецькомовні країни – Німеччина, Австрія, Швейцарія, Ліхтенштейн та Люксембург – це серце Західної Європи.

4. Можливість читати і слухати в оригіналі. Як не згадати тут всесвітньовідомих класиків Гете та Гейне? Окрім того, Ви зможете читати і розуміти професійну літературу по вашій тематиці, переглядати та розуміти відео німецькою.

5. Мати перевагу, знаючи мінімум 2 іноземні мови. Ви знаєте, а можна нікуди і не їхати в пошуках роботи, при умові, що ви добре володієте англійською та німецькою.

Взагалі, що не далі, ніж в 5-річнй перспективі знанням однієї лише англійської ви нікого вже не здивуєте. Більш того, володіння мінімум 2-ма іноземними мовами стане, скоріше за все, нормою сьогодення. Тільки питання в тому, хто буде користуватись перевагами в перспективі, знаючи про сучасні тенденції вже сьогодні.