НАВІЩО ВЧИТИ НІМЕЦЬКУ МОВУ?

1. Німецька сьогодні дуже поширена у всьому світі. Вона визнана офіційною не тільки у Німеччині, але і в інших європейських країнах. 

Тому знання німецької мови - це можливість спілкування зі 100 мільйонами людей у ​​всьому світі.


2. Вивчення німецької як другої мови також дуже популярне. Це третя найбільш часто вивчаєма мова в світі. Її вивчають майже в ста країнах світу мільйони людей.

 

3. Навчання німецької мови не таке складне, як може здатися. Якщо хтось скаже вам, що німецька складна, не вірте. Важливо знайти свій спосіб вивчення мови і свого викладача. 


 4. Знання німецької мови вкрай важливо для вчених і дослідників. У Німеччині величезна кількість престижних навчальних закладів і дослідницьких інститутів. Тут робиться маса наукових відкриттів і винаходів.


5. У бізнесі знання німецької мови теж дуже цінується. Хоча б тому, що ВНЗ Німеччини сьогодні знаходяться на третьому місці в світі після США і Японії. В Україні також безліч ділових контактів з німецькими компаніями.


6. Більше десяти відсотків усіх книг сьогодні виходять німецькою. А це означає, що знання німецької - ваш доступ у світ літератури. Погодьтеся, знати рідну мову Шиллера, Кафки і братів Грімм - безцінно.


7. Сьогодні навчання німецької мови будується по-новому.

 За досить швидкий термін можна досягти значних результатів. Тому навіть якщо у вас є всього пара тижнів, почніть вивчати німецьку. 


 8. Німецька - рідна мова багатьох діячів культури і науки. Вивчаючи цю мову ви познайомитеся з багатим культурним спадком цієї країни, з німецькими мислителями, письменниками і музикантами. 


9. Подорожі - ось одна з причин почати вивчення німецької прямо зараз. Ви зможете безперешкодно спілкуватися з жителями багатьох німецькомовних країн. Подивитися визначні пам'ятки, послухати німецьку музику, спробувати німецьку кухню - і все це завдяки знанню німецької. 


 10. Завдяки німецькому ви зможете побудувати відмінну кар'єру. Знання німецької дуже важливе в багатьох професійних областях. Це і туризм, і готельний бізнес, і видавнича справа, комерція, медицина і політика.